Realizace výstav
od A po Z

Zajištění plochy

Návrh

Stavba

Provoz

Demontáž

Výstavnictví

Poskytujeme komplexní služby v oblasti výstavnictví, včetně přípravy kongresových akcí a výstavních stánků. Disponujeme mnoholetými zkušenostmi a také všemi potřebnými materiály k realizaci výstav a výstavních expozic, a z toho důvodu nás nezaskočí žádné přání ze strany zákazníka. Každá společnost či klient má odlišné představy, požadavky a podmínky, proto nabízíme expozice šité přímo na míru, a tím zaručujeme i splnění marketingové strategie firmy. Díky nám se váš výstavní prostor změní na atraktivní, originální a poutavé místo. Kromě vlastní expozice nabízíme také návrh a tisk veškerých propagačních materiálů a další doplňkové služby, včetně zajištění hostesek, provozu expozice, dopravy atd.

Vše zařídíme

  • Vyřídíme veškeré formality s pořadateli veletrhu
  • Připravíme architektonický návrh expozice
  • Provedeme grafické zpracování a tisk propagačních materiálů
  • K expozici připravíme audiovizuální techniku
  • Nafotíme expozici a zajistíme hostesky
  • Zařídíme produkční zajištění provozu celé expozice

Zadání

Pro vytvoření návrhu potřebujeme znát několik informací, např. název, logo, čím se vaše firma zabývá, firemní texty, ale také termín veletrhu či akce, které se chcete zúčastnit. Právě tyto informace nám pomohou sestavit expozici dle vašeho přání. Pokud máte konkrétní představu o provedení, rádi budeme rozvíjet právě váš návrh.

Zpracování návrhů

Na základě vašeho zadání a požadavků vám připravíme architektonický návrh expozice a 3D vizualizace. Vše proběhne formou nabídkové prezentace, kde se dozvíte veškeré potřebné informace včetně cenové kalkulace.

Zajištění formalit

V rámci našich služeb vám zajistíme veškeré formality spojené s výstavnictvím. Také případné spolupráce při schválení technických projektů expozic u organizátora akce, objednání potřebných přívodů, zajištění doprovodných aktivit jako hostesky, tlumočnice, příprava tiskovin, reklama a mnoho dalších.

Realizace

Nakonec dochází k samotné realizaci a montáži výstavní expozice za pomoci jednotlivých prvků, která probíhá několik dní před začátkem veletrhu. Po dokončení montáže a zajištění veškerých potřebných formalit dochází k předání kompletní expozice ve smluveném termínu.

Kontakt

ProKreativ s.r.o.
Pod Pekárnami 10
Vysočany, 190 00  Praha 9
IČ: 07728361
DIČ: CZ07728361

ProKreativ s.r.o. je zapsána OR vedeném MS v Praze, oddíl C, vložka 306491