Výstavy

I přesto, že jsme mladá agentura, máme velké dosavadní zkušenosti realizačního týmu, kdy jsme již krátce po svém vzniku právě i díky dlouholeté praxi a zkušenostem našeho týmu stihli a úspěšně zvládli zrealizovat pro své 2 velké zákazníky jejich expozice na výstavě VOD-KA 2019.

Po vynucené celospolečenské covidové pauze jsme se vrátili v plné síle a elánu a spolu s našimi zákazníky jsme začali realizovat jejich výstavní expozice i po velkých evropských výstavištích… Namátkou v roce 2022 návrhy a realizace výstavních expozic v Mnichově a Berlíně. V roce 2023 expozice v Paříži, Bruselu, Praze a další expozice různých velikostí se připravují pro následující roky...
Současně s tím jsme na výstavě VOD-KA 2023 získali 1.místo za nejlepší expozici nad 60 m2 v rámci návrhu a realizace expozice pro našeho zákazníka.

Naše tempo je veliké, zákazník je pro nás na prvním místě a náš realizační tým je plně připraven plnit i vaše představy. Jsme plně odhodláni ctít vaší vizuální identitu a stát se tak i vašimi partnery.

Vše zařídíme

Vyřídíme veškeré formality s pořadateli veletrhu
Připravíme architektonický návrh expozice
Provedeme grafické zpracování a tisk propagačních materiálů
K expozici připravíme audiovizuální techniku
Nafotíme expozici a zajistíme hostesky
Zařídíme produkční zajištění provozu celé expozice
Poskytujeme komplexní služby v oblasti výstavnictví, včetně přípravy kongresových akcí a výstavních stánků. Disponujeme mnoholetými zkušenostmi a také všemi potřebnými materiály k realizaci výstav a výstavních expozic, a z toho důvodu nás nezaskočí žádné přání ze strany zákazníka. Každá společnost či klient má odlišné představy, požadavky a podmínky, proto nabízíme expozice šité přímo na míru, a tím zaručujeme i splnění marketingové strategie firmy. Díky nám se váš výstavní prostor změní na atraktivní, originální a poutavé místo. Kromě vlastní expozice nabízíme také návrh a tisk veškerých propagačních materiálů a další doplňkové služby, včetně zajištění hostesek, provozu expozice, dopravy atd.
1.
Zajištění plochy
2.
Návrh
3.
Stavba
4.
Provoz
5.
Demontáž
ZADÁNÍ
Pro vytvoření návrhu potřebujeme znát několik informací, např. název, logo, čím se vaše firma zabývá, firemní texty, ale také termín veletrhu či akce, které se chcete zúčastnit. Právě tyto informace nám pomohou sestavit expozici dle vašeho přání. Pokud máte konkrétní představu o provedení, rádi budeme rozvíjet právě váš návrh.
ZPRACOVÁNÍ NÁVRHŮ
Na základě vašeho zadání a požadavků vám připravíme architektonický návrh expozice a 3D vizualizace. Vše proběhne formou nabídkové prezentace, kde se dozvíte veškeré potřebné informace včetně cenové kalkulace.
ZAJIŠTĚNÍ FORMALIT
V rámci našich služeb vám zajistíme veškeré formality spojené s výstavnictvím. Také případné spolupráce při schválení technických projektů expozic u organizátora akce, objednání potřebných přívodů, zajištění doprovodných aktivit jako hostesky, tlumočnice, příprava tiskovin, reklama a mnoho dalších.
REALIZACE
Nakonec dochází k samotné realizaci a montáži výstavní expozice za pomoci jednotlivých prvků, která probíhá několik dní před začátkem veletrhu. Po dokončení montáže a zajištění veškerých potřebných formalit dochází k předání kompletní expozice ve smluveném termínu.

Ocenění

S radostí oznamujeme, že jsme v roce 2023 získali prestižní ocenění na výstavě Vodovody a kanalizace za vytvořenou expozici pro našeho zákazníka v kategorii nad 60 m2. Toto ocenění je důkazem našeho neustálého úsilí a vášně pro tvoření unikátních a inspirujících expozic pro naše zákazníky.
KANCELÁŘ
Pod pekárnami 245/10, Vysočany, 190 00 Praha 9
Svým zákazníkům přinášíme kreativitu, design střižený na míru, individuální přístup, zodpovědnost, spolehlivost, rozumné kalkulace, dlouholetou praxi ve výstavnictví. 

Spokojenost zákazníka je náš cíl. Věříme, že i vy se stanete / budete našimi spokojenými zákazníky.
© 2024 ProKreativ | Praha. Všechna práva vyhrazena