Kdo jsme

Jsme mladá reklamní agentura, která pro své zákazníky zařídí vše, co je v dané chvíli jejich přáním a potřebou. Náš realizační tým má více než dvacetileté zkušenosti v oboru.

Již od svého vzniku a založení jsme tvrdě pracovali a soustředili jsme se na výsledek pro zákazníka, a tak jsme se v roce 2019, krátce po svém vzniku, stali řádným členem AČRA MK (Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace).

Máme vlastní DTP studio, tudíž se nejvíce věnujeme a soustředíme na oblasti od zpracování grafických návrhů až po vytváření realizací – od logomanuálů, logotypů a výročních zpráv, až po zajištění realizace nejrůznějších nejen tiskových materiálů (vizitkami počínaje, přes různé letáky, kalendáře, cedule, bannery, roll-upy, polepy, velkoplošný tisk, atd.), včetně vytváření firemních časopisů.

Další významnou oblastí, kde máme díky realizačnímu týmu velké zkušenosti, je oblast výstavnictví (od návrhů až po zajištění plochy pro expozici s následnou stavbou, provozem a posléze demontáží a uskladněním pokud nemá zákazník prostory).

I přesto, že jsme mladá agentura, máme velké dosavadní zkušenosti realizačního týmu, kdy jsme již krátce po svém vzniku právě i díky dlouholeté praxi a zkušenostem našeho týmu stihli a úspěšně zvládli zrealizovat pro své 2 velké zákazníky jejich expozice na výstavě VOD-KA 2019. 
Po vynucené celospolečenské covidové pauze jsme se vrátili v plné síle a elánu a spolu s našimi zákazníky jsme začali realizovat jejich výstavní expozice i po velkých evropských výstavištích… Namátkou v roce 2022 návrhy a realizace výstavních expozic v Mnichově a Berlíně. V roce 2023 expozice v Paříži, Bruselu, Praze a další expozice různých velikostí 
se připravují pro následující roky... 

Současně s tím jsme na výstavě VOD-KA 2023 získali 1.místo za nejlepší expozici nad 60 m2 v rámci návrhu a realizace expozice pro našeho zákazníka. 

Naše tempo je veliké, zákazník je pro nás na prvním místě a náš realizační tým je plně připraven plnit i vaše představy. Jsme plně odhodláni ctít vaší vizuální identitu a stát se tak i vašimi partnery.

Svým zákazníkům přinášíme kreativitu, design střižený na míru, individuální přístup, zodpovědnost, spolehlivost, rozumné kalkulace, dlouholetou praxi ve výstavnictví a mnoho dalšího.

Ochrana dobrého jména zákazníka a jeho Corporate Identity je pro nás standardem. Snažíme se a budujeme dlouhodobé a přátelské obchodní vztahy, jak se zákazníky, tak se svými dodavateli.

Spokojenost zákazníka je náš cíl. Věříme, že i vy se stanete / budete našimi spokojenými zákazníky.
I díky našim zákazníkům můžeme pomáhat a podporovat tyto projekty:
KANCELÁŘ
Pod pekárnami 245/10, Vysočany, 190 00 Praha 9
Svým zákazníkům přinášíme kreativitu, design střižený na míru, individuální přístup, zodpovědnost, spolehlivost, rozumné kalkulace, dlouholetou praxi ve výstavnictví. 

Spokojenost zákazníka je náš cíl. Věříme, že i vy se stanete / budete našimi spokojenými zákazníky.
© 2024 ProKreativ | Praha. Všechna práva vyhrazena