Co umíme

Reklamní materiály

Pokud máte zájem o efektivní propagaci, jste na správném místě. V našem DTP studiu vám nabízíme práci od grafiků, kteří mají mnoholeté zkušenosti a díky tomu i velké množství spokojených zákazníků.

V naší firmě zpracováváme grafické návrhy, vytváříme a navrhujeme loga, logomanuály, výroční zprávy, vizitky, letáky, brožury, cedule a bannery, firemní časopisy a katalogy, velkoplošnou grafiku a tisk, polepy aut a výloh, výstavní expozice a speciální projekty na míru.

Zajistíme vše od zpracování návrhu až po vytvoření realizace, tedy i kompletní realizační servis včetně tisku, výroby reklamních nosičů a dopravy až k vám.
FIREMNÍ ČASOPISY
Firemní časopisy jsou jednou z upřímných forem jednání se zaměstnanci. Proto neváhejte a nechte si vyrobit i vy ten váš. Vytvoříme takový firemní časopis, který bude pro všechny poutavý, jak skvělým grafickým zpracováním, tak i obsahem.
VIZITKY
Pro vzbuzení zájmu potencionálního zákazníka musí mít vizitka zajímavý design a kvalitní podklad. Pokud nemáte vlastní grafický návrh, k dispozici vám budou naši grafici, kteří zhotoví vizitky dle vašeho přání. Tiskneme pro vás v nejvyšší kvalitě a v nabídce máme širokou škálu různých podkladů.
LETÁKY A KALENDÁŘE
Letáky patří mezi nejčastější a nejefektivnější druhy propagace. Mezi jejich výhody patří nižší ceny, variabilita formátů, množství druhů papírů i nejrůznějších zpracování. Také pro vás máme nabídku tvorby stolních či nástěnných kalendářů s tvorbou grafického designu na míru nebo s dodáním vlastních fotografií.
1.
Zaslání požadavku
Pokud vás naše firma zaujala, přistupte k prvnímu kroku, čímž je zaslání vašeho požadavku.
2.
Zpracování vašeho návrhu
Po obdržení vámi zaslané žádosti dochází k úpravě a zpracování vašeho návrhu.
3.
Tvorba nového návrhu
Pokud nemáte žádný návrh, nezoufejte. Stačí nám sdělit vaše představy a naši grafici to zařídí za vás.
4.
Realizace
Po potvrzení návrhů už dochází k samotné realizaci, kde přistupujeme i k samotnému tisku všech materiálů.
Na vaše přání
Vyberete si vlastní formát
Ofsetový nebo křídový papír
Speciální druhy papíru - recyklovaný papír atd.
Možnost laminace
Expresní tisk

Velkoplošný tisk

Pro velkoplošný tisk používáme nejmodernější technologie, které jsou dostupné na trhu a tiskneme jen v té nejvyšší kvalitě. Tyto technologie lze použít i pro venkovní aplikaci. Tisk je možný na různé materiály jako papír, samolepky, plasty, vlajkoviny, plátna a mnoho dalších.
BANNERY A CEDULE
Banner neboli reklamní plachta je odolný nosič vaší reklamy vhodný, jak do interiérů, tak i exteriérů. Výhodou bannerů je vysoká odolnost vůči UV záření, silnému větru či jiným mechanickým poškozením. Ani reklamní cedule do vašich podniků či na akce pro nás nejsou problém.
ROOL-UPY
Roll up je účinný prezentační nástroj vhodný k propagaci v obchodech, na veletrhu, výstavách a podobných akcích. Je to snadno přenosný nosič, který zvládne naistalovat úplně každý.
POLEPY AUT A VÝLOH
Polepy aut slouží k modernímu způsobu změny barvy auta a zároveň také ochrany původního laku. Pokud chcete mít originální vzhled vozidla, propagovat co umíte, právě tato metoda může být řešením. Pro polepy výloh nabízíme kvalitní materiály a laminace, které odolají všem podmínkám.
KANCELÁŘ
Pod pekárnami 245/10, Vysočany, 190 00 Praha 9
Svým zákazníkům přinášíme kreativitu, design střižený na míru, individuální přístup, zodpovědnost, spolehlivost, rozumné kalkulace, dlouholetou praxi ve výstavnictví. 

Spokojenost zákazníka je náš cíl. Věříme, že i vy se stanete / budete našimi spokojenými zákazníky.
© 2024 ProKreativ | Praha. Všechna práva vyhrazena