Kdo jsme

Jsme mladá reklamní agentura, která pro své zákazníky zařídí vše, co je v dané chvíli jejich přáním a potřebou. Náš realizační tým má více než dvacetileté zkušenosti v oboru.

Již od svého vzniku a založení jsme tvrdě pracovali a soustředili jsme se na výsledek pro zákazníka, a tak jsme se v roce 2019, krátce po svém vzniku, stali řádným členem AČRA MK (Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace).

Máme vlastní DTP studio, tudíž se nejvíce věnujeme a soustředíme na oblasti od zpracování grafických návrhů až po vytváření realizací – od logomanuálů, logotypů a výročních zpráv, až po zajištění realizace nejrůznějších nejen tiskových materiálů (vizitkami počínaje, přes různé letáky, kalendáře, cedule, bannery, roll-upy, polepy, velkoplošný tisk, atd.), včetně vytváření firemních časopisů.

Další významnou oblastí, kde máme díky realizačnímu týmu velké zkušenosti, je oblast výstavnictví (od návrhů až po zajištění plochy pro expozici s následnou stavbou, provozem a posléze demontáží a uskladněním pokud nemá zákazník prostory).

I přesto, že jsme ještě mladá agentura, ale s velkými dosavadními zkušenostmi realizačního týmu, jsme pro své 2 velké zákazníky již stihli a úspěšně zvládli zrealizovat jejich stánky na výstavě VOD-KA 2019.

Svým zákazníkům přinášíme kreativitu, design střižený na míru, individuální přístup, zodpovědnost, spolehlivost, rozumné kalkulace, dlouholetou praxi ve výstavnictví a mnoho dalšího.

Ochrana dobrého jména zákazníka a jeho Corporate Identity je pro nás standardem. Snažíme se a budujeme dlouhodobé a přátelské obchodní vztahy, jak se zákazníky, tak se svými dodavateli.

Spokojenost zákazníka je náš cíl. Věříme, že i vy se stanete / budete našimi spokojenými zákazníky.